Apie mane

Esu Zita Juodsnukytė-Jocevičė - emocijų paleidimo trenerė / teta metodo praktikė

Mano vardas Zita, gyvenu Kaune, esu laimingai ištekėjusi už vyro vardu Mindaugas. Mano kelionė šioje žemėje prasidėjo ankstyvą balandžio rytą. Augau šeimoje kur mamai jau buvau antra dukra, o tėčiui pirmagimė. Šeimoje vyko nuolatiniai barniai ir smurtas, o meilės ir ramybės nepažinau. Tačiau aš visada buvau linksma, žingeidi, aktyvi, bendraujanti, turėjau daug pažįstamų, tačiau draugų mano gyvenime nebuvo. Kadangi gyvenau visiškame skurde, dažnai dėl tokios savo šeimos ir skurdžių gyvenimo sąlygų sulaukdavau iš aplinkinių ir bendraklasių patyčių bei smerkimo. Nerasdama meilės, priėmimo savo šeimoje visada jausdavau Dievo palaikymą, todėl kai nuo 14 metų išėjau iš namų buvau rami ir pasitikėjau savo sprendimu. Labai stengiausi mokytis, baigiau vidurinę, universitetą. Dirbau darbą, kuris man tada labai patiko, tačiau jaučiau, kad esu ne čia. 

"Meilė sau - tai pirmiausiai besąlygiškas savęs priėmimas"

Vidinis balsas vedė mane medituoti, skaityti daugiau knygų, domėtis saviugda. Taip į mano gyvenimą atėjo teta gydymas (ThetaHealing®). Teta metodas man davė tiek daug laisvės kurti, dar daugiau besąlyginės meilės ir dėkingumo viskam ir už viską. Prisiėmiau atsakomybę už save ir savo gyvenimą. Vis labiau ir giliau supratau kokia galia yra manyje. Kiek gėrio galiu kurti sau ir padėti kitiems tai daryti. Dirbdama su savimi atleidau sau už praeitį ir drąsiai žengiau į dabartį. Pakeičiau savo mąstymą, charakterį, susikūriau palaikančius mano gyvenimą įpročius, pradėjau leisti sau svajoti. Skirdama vis daugiau laiko sau labiau pažinau save ir supratau, kad galiu daug daugiau nuveikti ir padėti ne tik sau, tačiau ir kitiems. 

Bendraudama su žmonėmis pastebėdavau, kad jie turi daug istorijų, kurias jie linkę kaupti, nors tos susikurtos istorijos jiems visai nepadeda gyventi pilnavertį gyvenimą. Atsigręžus į save radau taip pat ir savyje istorijų, kurios neleido man turėti ilgalaikių santykių poroje, sukurti šeimą apie kurią svajojau ir surasti mėgiamą veiklą. Taip pradėjau ieškoti būdų kaip galėčiau šias ir kitas istorijas atpalaiduoti ir paleisti ir taip į mano gyvenimą atėjo emocijų paleidimo technika

Emocijų paleidimo technika man labai greitai tapo sava, tai tarsi įkvėpimas gaivaus oro. Su kiekviena diena vis labiau lengvėjau nuo istorijų bagažo, kurios mane stabdė, o jausmai kurie man kėlė skausmą tapo meile. Emocijų paleidimo metodas padėjo išsiugdyti pasitikėjimą savimi, su kuriuo galiu drąsiai paleisti savo baimes ir pasiekti savo svajones. Kasdieninis emocijų paleidimas man leido palikti darbą, kuriame nejaučiau pilnatvės. Gražiausia dovana ir svajonė, kuri virto realybe - sutiktas nuostabus gyvenimo partneris, už kurio po kelių mėnesių pažinties ištekėjau ir tapau jo žmona. Šios dvi technikos - teta gydymas ir emocijų paleidimas mano kasdieninį gyvenime labai papildo. Leidžiu sau svajoti be ribų, įgyvendinti savo svajones, o kas trukdo paleidžiu. Gyvenimas man tapo švente. Gyvenu ir esu dėkinga viskam ir už viską. Matydama pokyčius savyje ir iš aplinkinių sulaukdama dėmesio ir palaikymo, supratau, kad noriu dalintis šiomis praktikomis su žmonėmis ir jiems padėti. Tvirtai žinau, kad kiekvienas žmogus gali būti laisvas, laimingas, sveikas ir susikurti savo svajonių gyvenimą, mano tikslas - padėti jam tai pasiekti.

Straipsniai susiję su manimi 

Mano straipsnis TV3.lt portale:" Įveikite depresiją: šie patarimai jums pravers"

Šiais technologijų ir inovacijų laikais esame susikūrę išties puikias komfortiškas gyvenimo sąlygas. Tačiau nepaisaint augančio komforto lygio ir didėjančio pasirinkimo ir galimybių, vis daugiau žmonių aplanko liūdnos, slogios emocijos ar net depresija.

Gera žinia yra tai, kad mes esame atsakingi už savo jausmus, todėl yra daugybė būdų ir įrankių, ką mes patys galime padaryti, tam kad išeitume iš mums nepalankių emocijų ar depresijos.

Savo straipsnyje dalinuosi praktiniais patarimais, ką galite padaryti, kad įveiktumėte depresiją. Visą straipsnį galite paskaityti čia. 

https://www.tv3.lt/naujiena/gyvenimas/979279/iveikite-depresija-sie-patarimai-jums-pravers

Straipsnis apie mane lrytas.lt portale: "Skurdą ir patyčias temačiusi kaunietė prisišaukė tobulą vyrą ir svajonių gyvenimą"

Suvokimas, kad mes esame patys atsakinga už savo gyvenimą ir galime jį susikurti tokį, kokio norim. Tai padėjo man nepalūžti sunkiausiu gyvenimo etapu.

Skaitykite daugiau:  

https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2020/06/10/news/skurda-ir-patycias-temaciusi-kauniete-prisisauke-tobula-vyra-ir-svajoniu-gyvenima-14937472/

Straipsnis apie mano su kolege vykdomą veiklą portale 15min.lt

Mes nesitikime pakeisti moterų gyvenimų. Mes tiesiog norime joms duoti impulsą nuo kažko pradėti.

Skaitykite daugiau: 

https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/santykiai/iveikusios-savo-kompleksus-ir-vaikystes-traumas-zita-ir-simona-dabar-ikvepia-kitas-moteris-pamilti-save-1024-1275782

Video apie mano gyvenimo patirtis