Emocijų paleidimo metodas

Asmeninės konsultacijos - emocijų paleidimo metodas / sedonos metodas

Kiekvienas žmogus turi savyje visus jausmus ir emocijas ir nei viena emocija nėra nei gera nei bloga. Problema atsiranda tada kaip jausmai ir emocijos yra pradedami slopinti. Kiekvienas iš mūsų esame patyrę meilę, lengvumą, džiaugsmą, laisvę ir tai yra mūsų natūrali būsena. Tačiau patikėję aplinkos primestom istorijomis ir įsitikinimais, pradėjome slopinti jausmus ir emocijas ir šias lengvumo būsenas pametėme. Naudodama emocijų paleidimų techniką padedu žmonėms prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą, paleisti mentalinius ir emocinius blokus ir sugrįžti į meilę, laisvę, vidinę ramybę.

Kokias problemas sprendžia emocijų paleidimo metodas?

Emocijų paleidimas padeda žmonėms, kurie nori susitvarkyti savo gyvenimą arba tas gyvenimo sritis kuriose labiausiai stringa.

Emocijų paleidimo metodas / sedonos metodas gali padėti jeigu:

 • Kamuoja įkyrios mintys, nėra vidinės ramybės
 • Neharmoningi santykiai su antra puse, artimaisiais ar aplinkiniais
 • Gręsiančios ar įvykusios skyrybos su antra puse, artimųjų netektis
 • Vyraujančios liūdnos mintys, depresija, apatija, nėra noro gyventi
 • Nerimas, fobija, šizofrenija, baugina mirtis
 • Sumažėjęs pasitikėjimas savimi
 • Suprastėjusi sveikata, kamuoja įvairūs sveikatos sutrikimai
 • Sumažėjusi motyvacija, gyvenimas prarado savo "skonį"
 • Įtampa ir stresas darbe
 • Dažnai pasireiškia nevaldomas pyktis
 • Nepavyksta susitvarkyti su priklausomybėmis, pvz: kaip mesti rūkyti

Kokią naudą gaus žmogus po emocijų paleidimo konsultacijų?

Emocijų paleidimo sesijoje dirbama su žmogaus praeities prisiminimais, nuoskaudomis, įsitikinimais, emociniais ir mentaliniais blokais. Praėjęs vieną ar kelias emocijų paleidimo sesijas dažnai žmogus jaučia tokius teigiamus ilgalaikius pokyčius:

 • Jaučiama meilė sau, aplinkai, grįžta vidinė ramybė
 • Susitvarko ar pagerėja santykiai su antra puse, artimaisiais ar aplinkiniais
 • Sustiprėja draugystė ir empatija kitiems žmonėms
 • Pagerėja sveikata, susitvarko ilgalaikiai sveikatos sutrikimai
 • Grįžta gyvenimo džiaugsmas, laisvė, lengvumo pojūtis
 • Sustiprėja motyvacija ir kūrybiškumas
 • Padidėja pasitikėjimas savimi ir savivertė
 • Dingsta ar sumažėja nerimas, baimė, fobija
 • Sumažėja ar visai dingsta įtampa, stresas darbe, atsiranda harmonija
 • Jaučiama laisvė, pasileidžia įvairūs prisirišimai prie žmonių, daiktų, aplinkos
 • Mintys tampa harmoningos ir palaikančios

Emocijų paleidimo metodas padeda ne tik išspręsti aktualias gyvenimo problemas, tačiau tai yra ir savęs pažinimo, saviugdos įrankis, kuris padeda geriau pažinti save, tapti laisvu ir laimingu.

Kas yra emocijų paleidimo metodas, kodėl jis toks veiksmingas ir kaip jis padeda žmonėms transformuoti savo gyvenimus galite paklausyti žemiau esančiame Sauliaus Bagdono interviu su manimi: 

Klientų atsiliepimai

Galite paskaityti kelis atsiliepimus po sesijų 

"Zita visada besišypsanti, spinduliuojanti ramybę ir pasiruošusi visada padėti. Ji man padėjo paleidimuose, nes niekaip negalėjau suprasti kas ten viduje užspausta, kokia emocija, bet Zitos pagalba pavyko tai atkapstyti ir paleisti, tada atėjo meilė ir ramybė. Ji taip pat man padėjo suprasti kaip svarbu puoselėti moteriškumą. Paleidimai yra fantastika. Ačiū Tau, Zita" 

"Per pietų pertrauką tu visą savo laiką skyrei man, 2 valandas mes vaikščiojom ir visas laikas sukosi tik apie mano problemas, nežinau iš kur pas tave tiek energijos, bet labai džiaugiuosi, kad tu lyg nesibaigiantis energijos užtaisas, po dviejų valandų paleidinėjimų aš buvau visai kitas žmogus, supratau, kad aš renkuosi kokiu noriu būti ir aš priiminėju sprendimus. Esu labai dėkingas tau Zita , kad tu man padėjai pralaužti blokus savo galvoje ir paleisti savo baimes. Tik nuo to momento aš atsipalaidavau ir galėjau pagaliau patirti stovyklos teikiamą naudą ir džiaugsmą iki pat paskutinės minutės. Esu tau labai dėkingas, Ačiū tau labai." 

"Mano atsiliepimai būtų patys nuoširdžiausi ir geriausi apie stovykloje praleistą laiką ir paleidimų praktiką. Stovykloje buvo mano pirmi žingsniai paleidimuose, todėl šiuo metu ką galėčiau parašyti apie jausmus tai "perdėta" Ramybė. Stovykloje paleidinėjant kartu su Zita jutau, kad tai jos gyvenimo būdas ir jau turi patirties šioje srityje. Nuoširdžiai tau linkiu sėkmės tavo veikloje!" 

"Su Zita susipažinau pas Rytį Lukoševičių kažkurio internetinio kurso pabaigimo vakarėlyje, nes tik ten pamatome vienas kita gyvai. Dar artimiau susipažinome renginiuose pas kitus lektorius, ji man paliko labai švelnios ir itin giliai jaučiančios kitus žmones, moters įspūdį. Aš su paleidimais pažįstama apie 4 metus, bet 9 dienų stovykloje pas Rytį teko patirti gan gilius procesus, kada labai reikėjo pagalbos ir palaikymo. Zita švelniai, bet atkakliai vesdama paleidimus padėjo išsigryninti dabartinio momento intencijas ir tikslus, paleisti įvairius blokus kurie trukdė būti taikoje su savim tokia kokia esu dabar. Esu labai laiminga ir dėkinga, kad pažinau Tave Zita, myliu...apkabinu.. bučiuoju "  

"Labai tau didelis ačiū, kad padėjai man pajausti moterį deivę savyje, pajausti tą energiją, susilieti su ja. Labai tave myliu ir pasiilgau tavo buvimo, šilumos, meilės, kuri eina iš tavęs. Ačiu Tau!" 

"Norėjau padekoti Zitai už pagalbą, palaikymą ir vedimą paleidinėjant emocijas. Kadangi man tai buvo pirmoji emocijų paleidimo praktika, tai "paleisti" turėjau tikrai daug ir intensyviai. Zitai puikiai palaikė ir vedė viso proceso metu. Patyriau tikrai daug, teko nusimesti nemažai emocinio skausmo, nepasitikėjimo savimi vos per kelis paleidimus. Net sunku pačiam patikėti, kiek pasikeitė savijauta. Anksčiau atrodė natūralu ir įprasta, kai bendraujant su žmonėmis jaučiau kažkokią vidinę įtampą, nerimą ir savęs stebejimą iš šono, o dabar viso to neliko vos po kelių gilesnių paleidimų seansų! Ačiū tau Zita, tai buvo puikios praktikos, kurios į mano gyvenimą įnešė tuos pokyčius, kurių nepatyriau per 8-erius metus gilinantis į saviugdą. Nuoširdžiai dėkoju!"