Asmeninis kursas su emocijų paleidimo technika "Leisk sau jausti"

Šio asmeninio kurso esmė yra pamatyti, kad ne kiti žmonės, ne sistema ir ne gyvenimas laiko TAVE užrakintą stresiniame minties ir elgesio modelyje. Tai yra TAVO įsitikinimai.  Ar esi pasiruošę/usi mesti iššūkį savo įsitikinimams? 

Leisk sau jausti

Besikeičiantis šių dienų pasaulis, pandemijos akivaizdoje, parodė kiek mes pasitikime savimi, kiek mūsų stiprus ryšys su Dievu. Ką jūs šiuo momentu jaučiate? Ką jūs dabar galvoje? Ir kokia šių minčių ir jausmų kokybė? Įdomu, tačiau mums daug kyla minčių iš nesaugumo ir rūpesčio dėl neaiškios ateities jausmų. Galvojimas neduoda mums reikalingos jėgos, kad gyventume ramesnį, daugiau pasitenkinimo teikiantį gyvenimą. Galvojimas gali būti paprasčiausias vidinis triukšmas, kuris užgožia mūsų širdies balsą. 

Kviečiu tave į 6 savaičių iššūkį LEISK SAU JAUSTI!!! 

Tai gilus, atviras ir sąmoningai transformuojantis tavo įsitikinimus asmeninis kursas tinkantis visiems.

Nuo kovo  1 dienos. Du kartus per savaitę turėsime asmeninį laiką TAU 

 Bus susitikimų įrašai, todėl galėsi išklausyti, tau patogiu laiku.

3 DIENŲ IŠLAISVINANTI KELIONĖ PLAUSTU "MYLIU IR PRIIMU SAVE" SKIRTA TAU:

 • atsipalaiduoti;
 • pailsėti nuo kasdienos;
 • nurimti;
 • pabūti sau;
 • susidėlioti savo mintis;
 • įsikvėpti;
 • pajausti save;
 • išgirsti savo norus.

Labai svarbu gyventi taip, kaip trokšti TU ir niekas kitas. Atskirti laiką kada dirbu, atlieku pareigas, o kada ilsiuosi ir skiriu laiką sau.
 Kodėl būtina atskirti? Kad prisiminčiau jausti vis daugiau malonumo tame ką darau.

STOVYKLOS METU:

 • jauki tik 10 moterų bendrystė;
 • laisvė nuo maisto gaminimo (turėsime virėją);
 • auginantys, įkvepiantys pokalbiai;
 • atsakymai į klausimus, kuriuos jau seniai sprendi;
 • plaukimas plaustu leis pajausti ir mėgautis buvimu čia ir dabar;
 • buvimas tuo kuo esi.

Dalyvių atsiliepimai apie mus iš mūsų ankstesnių renginių

Apie Zitą ir Simoną galiu pasakyti tik pačius gražiausius žodžius. Moterys iš didžiosios raidės, kurios kitoms moterims padeda praregėti, pamilti ir priimti save ir kitus. Jų optimizmas, pasitikėjimas, tikrumas, nuoširdumas spinduliuoja akyse ir persiduoda kitam. Klausyčiau ir klausyčiau išminties, kuria dalinatės su kitais. Tai ką duodate yra neįkainojama ir buvimas su jumis yra nuostabus laikas. Nes tai yra tikra, jauku ir nesuvaidinta.  Dalyvavimas "Myliu ir priimu save" man lyg nauji, neatrasti vėjai, lyg gaivus oro gurkšnis, kurio taip reikėjo. Pripildėte mano širdį meilės, pasitikėjimo, džiaugsmo, buvimo savimi, priėmimo savęs ir tiesiog su lengvumu žiūrėti į viską, viską... Nes viskas laikina, viskas trapu, viskas iliuzija. Išmokau vertinti kiekvieną akimirką. Ačiū, ačiū, ačiū! Už suvokimus, už atvirą širdį, už tai, kad esate! 

Sandra Burneikaitė

 Labai nuostabios moterys, kurios tikrai padeda, kad ir kaip būtų sunku, išsipasakojus taip atstato, toks lengvumas palieka, kad atrodo tikrai juk nėra jokios problemos ir apima juokas visada po pokalbio norisi šypsotis. Ačiū už tai, kad esat ir dovanojat tokias emocijų dovanas.

Laureta Tolvaišė

Ačiū už GALIMYBES priartėti prie savęs, prie savo tikrųjų norų ir tikslų, patirti ATVIRUMĄ prieš save, kitus. Stabtelti, įsiklausyti ir išgirsti vidinį ir išorinį balsus, priimti ir atleisti sau ir kitiems, išsilaisvinti iš emocijų, kurios nėra "aš". Būti programos MYLIU IR PRIIMU dalimi (įdomi patirtis - buvau ir dalyvė, ir lektorė), t.y matyti ir patirti tarsi iš dviejų stovyklų pusės. Nuostabūs potyriai, priminimai, sudėlioti akcentai ir patvirtinimai programoje. Rekomenduoju

Gintarė Jonaitytė

Zita su Simona tai dvi viena kitą puikiai energetiškai papildančios moterys. Jūsų abiejų derinys yra tiesiog tobulas, mokymuose visi kylantys neaiškumai ir tušti tarpukai būna užpildyti. Tai moterys, kurios sukuria tokią erdvę, kurioje saugu ir gera dalintis, turi visiškai atviras širdis ir yra visuomet pasiruošusios padėti. Paleidinėjant ar dirbant su savo emocijomis dažnai tenka kažkur "užstrigti", tačiau su šių moterų pagalba labai labai greitai "atsiriša" visi galai ir įvyksta transformacijos. Ačiū Jums už Jūsų nuostabų vedimą, rūpestį, žinias ir pagalbą. Ačiū už nuostabų vedimą į meilę sau, ačiū jog nušviečiate kelią ;) Kartais išties jausdavausi taip tarsi einu per tamsų mišką, o šalia Simona su Zita su ryškiais žibintais keliauja kartu ir apšviečia viską kas turi būti pamatyta. Ar tai būtų "baubai" ar nuostabiausi deimantai. Tai ką darote yra didžiulė dovana pasauliui. Ačiū, kad esate, mielosios

Ieva Šileikaitė 

Zita Juodsnukytė-Jocevičė, Simona Ampiainen tai sielos sesės, draugės, mamos ir daug daugiau...duoda labai daug, atveria širdį, gydo, dalinasi, tai nuostabu. Labai gera su jomis bendrauti, tiesiog būti, dalintis, klausytis, tiesiog Gera... gyva patirtis, nuoširdumas, žinios, tikrumas, atrodo išgirsti tai, ko tau reikia tuo momentu, didelės rekomendacijos su meile Gerda Myliu jus. Jūs man Labai brangios 

Gerda Vencevičiūtė

Dalyvaudama Zitos ir Simonos mokymuose mokausi tiesiog būti. Išgirsti atviru protu daug kartų girdėtus dalykus nauju garsu, kitokiu matymo kampu. Semiuosi nuoširdumo, autentiško savęs išreiškimo, rūpestingo, savalaikio, saugaus, niekada neužlipančio ant nuoskaudų dalinimosi savo talentais bei žiniomis. Nuostabu patirti pokytį savo gyvenime, kurio link net nereikėjo būti pastūmėtai; pokytis tiesiog atsiskleidė per Simonos ir Zitos parodytas žinias, išmintį. Linkiu kuo geriausios kloties šioms ypatingai gražioms ir šviesioms Moterims. Nuoširdžiai dėkoju. 

Simona Blažienė

LAIKAS: rugpjūčio 11 - 13 d.

VIETA: Nemo plaustas išplaukimas iš Rusnės

Stovyklą vesime ir praktikomis dalinsimės mes, SIMONA AMPIAINEN ir ZITA JUODSNUKYTĖ-JOCEVIČĖ.

Zita Juodsnukytė - Jocevičė, www.islaisvinksave.lt

Dažnai žmonės sako, kad vaikystėje patirti nesklandumai, psichologinės traumos ar kiti skaudūs išgyvenimai palieka žalą visam laikui ir nieko čia jau nebepadarysi... AR TIKRAI TAI TIESA?
Gimiau šeimoje, kurioje klestėjo psichologinis ir fizinis smurtas. Vaikystėje mama nuolatos man grasindavo, kad paliks auginti geriančiam tėvui, o kai man buvo keturiolika, ėmė ir išvarė iš namų. Tiesiog taip... Nuolatinis maisto ir būtiniausių priemonių trūkumas buvo mano kasdienybė - gyvenau visiškame skurde. Dažnai dėl tokios savo šeimos ir skurdžių gyvenimo sąlygų sulaukdavau iš aplinkinių ir bendraklasių patyčių bei smerkimo.
Sykį savęs paklausiau, ar tikrai tokia vaikystė ir visi šie sudėtingi įvykiai gali sugadinti mano ateitį?
Aš išmokau, KAIP PASIRINKTI KITAIP. Dabar MOKAU TO KITUS.
Džiaugiuosi, kai galiu dalintis savo patirtimi ir padėti kitiems paleisti viską, kas jiems trukdo visavertiškai, kokybiškai ir laimingai gyventi. Jaučiu ir tikiu, kad kiekvienas galime ne tik svajoti, bet ir esame verti turėti tai, kas geriausia. Vesdama emocijų paleidimo sesijas, padedu kiekvienam susikurti harmoningus santykius su savimi, atrasti vidinę ramybę ir patirti nuolatinį gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas gali pasirinkti KITAIP - taip, kaip jis nori.
Esu emocijų paleidimo trenerė ir Thetahealing praktikė.

Stovyklos programa

PIRMA KELIONĖS DIENA

10:00 visi renkamės kempinge prie Rusnės tilto.
10:00 įsikuriame NEMO plauste savo kajutėse.

11:00 pusryčiai, susipažinimas.
12:00 išplaukiame, praktikos
13:00 sustojimas Šyšos gyvenvietėje.
14:00-15:00 Pietus
15:00 Išplaukiame, praktikos
17:00 Atplaukiame nakvynei į UOSTADVARĮ.
18:00 Vakarienė
20:00 Gyvo garso vakaras 

ANTRA KELIONĖS DIENA

8:00 Bundame
pasiražymas, lengva mankšta-šokis (be kilimelių) ir meditacija
9:00-10:00 pusryčiai
11:00 Išplaukiame, paskaita +užduotis
12:00 Sustojimas prie Uostadvario švyturio bei polderių muziejaus
15:00 Išplaukiame, praktikos
16:00 Atplaukiame nakvynei į Minijos kaimą
17:00 Garinės pirties vakaras, praktikos

21:00 Vakarienė

TREČIA KELIONĖS DIENA

08:00 Bundame
pasiražymas, lengva mankšta-šokis ir meditacija
9:00-10:00 pusryčiai
11:00 Išplaukiam, paskaita.

12:00 Kuršių marių atodanga. Praktika
14:00-15:00 Pietūs
16:00 Kelionės pabaiga.
apsikabinimai

Stovyklos kaina 250€

ESI LAUKIAMA!!!!!

Į stovyklos kainą įskaičiuota:

TRIJŲ DIENŲ PLAUKIMAS NEMUNU, APGYVENDINIMAS, MAITINIMAS TRIS KARTUS DIENOJE, KARŠTAS DUŠAS, GARINĖ PIRTIS , GYVA GARSO VAKARAS, PRAKTIKOS.


KONTAKTAI

Šį internetinį kursą sukūrė Zita Juosnukytė Jocevičė


Zita           8602 24288

zjuodsnukyte@gmail.com