Konsultacijų paketai

Emocijų paleidimo konsultacijos orentuotos į TAU svarbias gyvenimo sritis. Susitikimų metu kiekvieną kartą skirsime 1 val. arba 1,5 val. TAU pasirinktinai!!! TAU niekur nereiks eiti, važiuoti, nes viskas vyks internetu, TAU patogiu metu! Konsultacijas vesiu aš Zita Juodsnukytė-Jocevičė.

- 5-IOS 1 VAL. TRUKMĖS ASMENINĖS EMOCIJŲ PALEIDIMO KONSULTACIJOS

- PRAKTINĖS UŽDUOTYS PO KIEKVIENOS KONSULTACIJOS

- VISŲ KONSULTACIJŲ AUDIO ĮRAŠAI

- NUOLATINIS PALAIKYMAS

PAKETO KAINA:

175€/ 35€ - MOKANT VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

200€/ 40€ -MOKANT PO KIEKVIENOS KONSULTACIJOS

- 4-IOS 1,5 VAL. TRUKMĖS ASMENINĖS EMOCIJŲ PALEIDIMO KONSULTACIJOS

- PRAKTINĖS UŽDUOTYS PO KIEKVIENOS KONSULTACIJOS

- VISŲ KONSULTACIJŲ AUDIO ĮRAŠAI

- NUOLATINIS PALAIKYMAS

PAKETO KAINA:

220€/ 55€ - MOKANT VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

240€/ 60€ - MOKANT PO KEIKVIENOS KONSULTACIJOS

Turi klausimų? susisiek su manimi TAU patogiu būdu:

📩 zjuodsnukyte@gmail.com

📞+37060224288

🗽FB: Zita Juodsnukytė Jocevičė 

Dalyvės atsiliepimas 

Pastaruoju metu galvoje nuolat sukosi visokiausių minčių, kurios mane vargindavo, todėl nusprendžiau, jog noriu praktiškai išbandyti emocijų paleidimo techniką. Pirmosios sesijos metu įvardijau temas, su kuriomis norėčiau padirbti. Tai buvo pačios aktyviausios temos, kuriose jau kurį laiką buvau įsisukusi. Tačiau nepaisant to, ką mes analizavome, Zitos išsakytos mintys mane taip palietė, o aš turėjau pripažinti sau, kaip aš iš tikrųjų jaučiuosi.

Jau šiek tiek anksčiau buvau pastebėjusi, kad gana ilgą laiką slėpiausi ne tik nuo kitų, bet ir nuo savęs. Gyvenau atsargiai, daugiausia saugodama savo vidų ir bijodama atsiverti gyvenimui. Zita labai švelniai bandė paliesti santykių su tėvais temą, tačiau aš lyg ir jaučiausi neutraliai šiuo klausimu - jokio pykčio, tačiau ir jokio džiaugsmo. Maniau, kad ši tema jau išspręsta. Tačiau Zita uždavė labai taiklų klausimą, apie tai, ko man trūko, kad aš jausčiausi mylima. Žinojau, kad man visada trūko atviresnio santykio (pokalbių, dalijimosi savo mintimis, išgyvenimais). Ir tada Zita priminė, jog tai, ką mes pastebime kituose žmonėse, primena mums, kad mes patys tai turime savyje. Tai buvo taip taiklu... O kur aš nesu atvira..?

Po pastarosios sesijos supratau, jog turiu grįžti į pačią pradžią ir susifokusuoti ties santykiu su savimi ir tėvais. Atitinkamai kitą savaitę spontaniškai sudalyvavau sesijoje, kurios aprašymas surezonavo su Zitos pasėtomis mintimis mano galvoje. Ir čia įvyko lūžis. Aš aiškiai supratau, kodėl aš ilgą laiką negalėjau sau leisti būti atvira. Galiausiai, to pasekoje, aš pajaučiau, kad turiu pasikalbėti su savo mama. Pirmą kartą per daugiau nei 25-erius metus mes turėjome tokį atvirą pokalbį. Mes abi labai apsidžiaugėme, kad tai įvyko. Visiškai nauja pradžia. Naujo santykio kūrimas. Ir viso to išsakymas/ įvardijimas buvo raktas į išsilaisvinimą. Esu be galo dėkinga sau ir Zitai, kad į mano gyvenimą atėjo ramybė, taika ir džiaugsmas. Suvokiau, kad nepaisant to, kokie buvo santykiai, mes galime rinktis, kokius santykius norime kurti dabar. Ir pajaučiau, jog nutirpo dalis ledų nuo mano širdies. Tokia laimė! Esu be galo dėkinga! Ir tai tik pradžia!

Turi klausimų? susisiek su manimi TAU patogiu būdu:

📩 zjuodsnukyte@gmail.com 

📞+37060224288

🗽FB: Zita Juodsnukytė Jocevičė 

ASMENINĖS KONSULTACIJOS

1 valandos asmeninė emocijų paleidimo konsultacija

Konsultacija vyksta ONLINE/GYVAI

40€/45€

1val. 30min. asmeninė emocijų paleidimo konsultacija

Konsultacija vyksta ONLINE/GYVAI KAUNE

60

2 valandų asmeninė emocijų paleidimo konsultacija

Konsultacija vyksta ONLINE/GYVAI KAUNE

80

POROS KONSULTACIJOS

1val. 30min. porai emocijų paleidimo konsultacija

Konsultacija vyksta ONLINE/GYVAI KAUNE

80

2 valandų porai emocijų paleidimo konsultacija

Konsultacija vyksta ONLINE/GYVAI KAUNE

100

Susisiek su manimi TAU patogiu būdu:

📩 zjuodsnukyte@gmail.com

📞+37060224288

🗽FB: Zita Juodsnukytė Jocevičė

Klientės atsiliepimas

Šiandien yra praėjusi lygiai savaitė po daugiau nei mėnesį trukusių paleidimų. Su Zita įprastai susitikdavome vieną kartą per savaitę, o kitomis dienomis - asmeniškai užsiimdavau praktikomis, savistaba, tam tikrų temų kontempliavimu arba nieko neveikimu. Turbūt geriausiai visą šį mano patyrimą gali nusakyti būsena, kaip aš jaučiausi PRIEŠ ir kaip PO konsultacijų.

PRIEŠ: - neramus protas. Galvoje dūzgė virtinė minčių. Buvau užsisukusi įvairių klausimų analizėse. Vis jaučiau poreikį ieškoti informacijos, bandyti k a ž k ą suprasti, ko atrodė, kad nesuprantu. To pasekoje, psichologiškai jaučiausi sunkiai, visi klausimai, mintys, nežinomybė slėgė. - nerami širdis. Jausdavau nuolatinę įtampą dėl to, jog negaliu kontroliuoti įvykių savo gyvenime. Taip pat dėl to, jog ne viskas vyksta taip, kaip aš norėčiau.

PO: - atsipalaidavimas; - ramybė; - aiškumas; - įtampos sumažėjimas;- lengvumas.

Po konsultacijų su Zita įtampą keliančias situacijas pavyko pamatyti kitu kampu. O kartais - pavyko rasti įsitikinimus, kurie tas įtampas keldavo. Galiausiai, geriau supratau savo elgesio/ veikimo modelius ir kodėl mano gyvenime kartojosi tam tikros situacijos. Išdrįsau pažvelgti į savo sunkias būsenas ir išsilaisvinti iš savo paties susikurto kalėjimo sau.

Neapsakomai geras jausmas jausti savo viduje ramybę, taiką, priėmimą, lengvumą, <...>. Tai yra tai, ko aš ilgą laiką ir ieškojau. Šių konsultacijų metu supratau, kad gera yra prisiimti atsakomybę ir ieškoti pačiam atsakymų į iškilusius klausimus.

Tačiau nuostabu yra rasti mokytoją, kuris paėmęs už rankos padėtų pereiti per sudėtingas gyvenimo situacijas ir įvairius užstrigimus.

Be galo dėkinga Zitai už kokybiškesnį gyvenimą! Linkiu šį lengvumą patirti visiems! ♥♥♥