SAVAITGALIO STOVYKLA - MYLIU IR PRIIMU SAVE

Moterų apsupty mes galime vibruoti ir dalintis tokia pačia subtilia energija, tad ši stovykla skirta tik MOTERIMS.
Moterims, kurios supranta, jog tam, kad galėtų tinkamai pasirūpinti kitais, PIRMIAUSIA TURI PASIRŪPINTI SAVIMI.

Juk būtent tada, kai širdy taika, ramybė, džiaugsmas ir lengvumas, gyvenimas, aplinka ir žmonės atrodo mieli, mylintys ir mylimi. Tada, kai mylime, aplinkiniams galime duoti daugiausiai. Ar galime mylėti kitą, nemylėdamos savęs, jei žinome, kad aplinka yra tik mūsų pačių atspindys, mūsų vidinio pasaulio (asmeninės istorijos) projekcijos? Kas viduje, tas ir išorėje. Jeigu nuolat iš savęs reikalausime neįmanomo, tokių pat lūkesčių turėsime ir kitiems - vertinsime, teisime kitus pagal savo vertybių skalę, taip kurdamos dar daugiau įtampos sau ir kitiems. Tai nepanašu į darnius ir lengvus santykius - nei su savimi, nei su kitais. Juose - anei kruopelytės meilės ir palaikymo. Jei norime, kad keistųsi aplinka, pirmiausia turi įvykti mūsų pačių ASMENINĖ TRANSFORMACIJA. Ir ne kaip kitaip, o per SAVĘS PRIĖMIMĄ ir MEILĘ SAU.

Taigi, pirmiausia, mylinti save moteris yra laiminga moteris. Ji - pati nuostabiausia žmona, mama, darbuotoja, verslininkė, draugė. Ji spinduliuoja pasitikėjimą. Šalia jos gera, ramu ir saugu. Jeigu išmoksime būti geriausiomis savo draugėmis, palaikytojomis, fanėmis, niekada nesijausime vienišos.

Ši stovykla skirta moterims, kurios supranta, kaip svarbu bent kartais (idealu, jei tai virsta kasdieniniu įpročiu) skirti dėmesio sau, savo mintimis ir norams. Toms, kurioms rūpi jų jausmai, savijauta, kurios prisiima atsakomybę pokytį pradėti nuo savęs. 

STOVYKLOS TIKSLAS - sustoti, skirti laiko apmąstymams ir savo jausmams, susivokti, išsigryninti savo troškimus ir su aiškumu ir energija judėti pirmyn. Per meilę. Meilę sau. Per savęs priėmimą. Per pažinimą. Pagarbą sau. Per dėkingumą.

"Būk pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje". M. Gandis

Pažinti ir priimti save bei gyventi vedinai savo širdies, vidinio balso bei intuicijos reikia drąsos. Drąsos susitikti su tiesa. Tačiau durys atsidaro tiems, kurie jas išdrįsta atverti.

Taigi stovykla skirta pažadinti drąsai. Pažinti ją savyje. Drąsa yra už baimės, o baimė - tai melas, paremtas senais įvykiais, faktais ir ateities spėjimu. Formuosime įprotį - eiti kiaurai jausmus. Juk baimė iš tiesų irgi tik jausmas, kurį jaučiame kūne. Sutikus jausti baimę ir tiems pojūčiams atipalaidavus, baimės pasakojamos istorijos nebetenka svorio. Turėsite galimybę tai patirti pačios.

Protas - nuostabus įrankis, jei jis nukreiptas į kūrybą ar savirealizaciją. Kitu atveju tikėjimas kiekviena į galvą atėjusia mintimi gali vesti į destrukciją. Taigi savo protą stovykloje panaudosime savo gyvenimo kūrybai. Protas - kaip vaikas, kuriam reikia duoti žaislų. Duosime tokių, kad galėtų statyti, o ne griauti.

Stovyklos metu mokysitės PALEISTI, ATPALAIDUOTI jausmus. Mokysitės būti su jais, gerbti visa, kas ateina. Mokysitės atkurti santykį su savo vidiniu vaiku, mylėti, gerbti jį, išklausyti, būti šalia, kai jam baisu, skauda, sunku, kai jaučiasi vienišas, paliktas ar nedrąsus.

Meditacijų bei praktikų metu mokysitės SANTYKIO su savimi. Mokysitės pažinti, identifikuoti, atskirti mintis, pastebėti ir išgirsti savo vidinį kritiką.

Taip pat skirsime laiko NORAMS IŠSIGRYNINTI. Bene rečiausiai užduodamas klausimas yra: "Ko aš noriu?". Dažnai mūsų norai yra persipynę su visuomenės standartais, mamos, tėčio, draugų ar artimųjų norais. Ar tai tikrai yra tai, ko norime mes? Atrodo, kad lyg ir elgiamės "teisingai", tačiau vis tiek iki galo nesame laimingos. Tai - pirmas ženklas, kad nesekame paskui savo širdį. Bijome pasitikėti tuo, ką jaučiame, bijome pasitikėti SAVO norais. Savo norams išsigryninti ir gyvenimo vizijai susikurti pasinaudosime pasaulyje pripažinta "The Passion Test" metodika

Tylos diena bus skirta savo minčių stebėjimui. Mintys yra mūsų kančios šaltinis. Jei tikime ir laikomės savo minčių bei interpretacijų, mums skauda. Naudosime emocijų paleidimo techniką bei B. Katie metodiką, kurios leis, šias mintis pastebėjus ir jomis suabejojus, nuo jų išsilaisvinti. Ir tai nereiškia, kad minčių nebebus. Mintys buvo ir bus. Tačiau juk žinome, kad mintys mūsų gyvenime svorio turi tik tiek, kiek jas maitiname savo dėmesiu. Meditacijų metu nukreipsime dėmesį nuo išorės į vidų. Į tai, kas vyksta čia ir dabar - su kūnu ir pojūčiais. Pajusime, ką reiškia atsipalaiduoti ir gyventi iš laisvės bei lengvumo pojūčio. 

Be to, negalėsite sakyti, kad nežinote, ko gyvenime norite :). Taip nebūna! Konsultacijų bei praktikų metu pastebėjome, kad iš tiesų mes visi žinome, ko norime, tik atsisakome savo norų, nes bijome jų siekti ir susidurti su įsivaizduojamais baubais. Taigi nuimsime netikrus voratinklius - išmokysime jus praktikos, kuri, tikimės, taps jūsų kasdieniu ritualu - kaip valgymas ar prausimasis. Juk kai nebesipriešiname jausmams, o sutinkame juos jausti, atsipalaiduoja mūsų kūnas, protas ir mes susijungiame su savo vidine išmintimi. 


Pasiimsite iš stovyklos tiek, kiek "panešite" - rytinių ritualų rutiną, meditacijas (išmoksite medituoti arba tiesiog eisite ir nersite į gylį), gebėjimą įvairias skausmingas situacijas spręsti iš dėkingumo pozicijos, atpalaiduoti jausmus ir atsiduoti tam, kas vyksta - juk kančia kyla iš pasipriešinimo tam, kas jau ir taip vyksta, tad kam priešintis? Naujas požiūris, suvokimai, matymai bei patyrimai atvers jums kelius į džiaugsmingą ir laimingą gyvenimą.

Tačiau šios praktikos - tik meškerė žuviai gaudyti. Nė viena knyga, nė vienas lektorius negali perduoti SUVOKIMO. Jis ateina iš naujo persvarstant, permąstant dalykus, tyrinėjant. Tai, ką pačios patiriame, tampa tiesa. Kiekviena pasiimsite tiek, kiek būsite tam pasiruošusi, atsivėrusi. Žinias šioje stovykloje versime žinojimu, patyrimu, suvokimu. Vertinga ir tikra tik tai, ką savo kailiu patiriame ir suprantame. Dėl to ir kursime saugią erdvę skleistis bei vykti transformacijoms.

Neabejojame, kad kiekviena moteris gaus šioje stovykloje tai, ko jai šiuo metu labiausiai reikia. Kitaip nebūna. Ypač, jei turėsite intenciją - atsiverti, pažinti, patirti. Visi įvykiai turi priežastį, viskas visada vyksta laiku ir vietoje. Todėl net neabejokite, kad net šiame tekste yra kokia nors žinutė, skirta būtent jums :). 

Stovyklą vesime ir praktikomis dalinsimės mes, SIMONA ir ZITA. Vieną dieną turėsime kviestinį svečią - mūsų kolegą, emocijų paleidimo meistrą RYTĮ LUKOŠEVIČIŲ.

ZITA JUODSNUKYTĖ-JOCEVIČĖ

Dažnai žmonės sako, kad vaikystėje patirti nesklandumai, psichologinės traumos ar kiti skaudūs išgyvenimai palieka žalą visam laikui ir nieko čia jau nebepadarysi... AR TIKRAI TAI TIESA?
Gimiau šeimoje, kurioje klestėjo psichologinis ir fizinis smurtas. Vaikystėje mama nuolatos man grasindavo, kad paliks auginti geriančiam tėvui, o kai man buvo keturiolika, ėmė ir išvarė iš namų. Tiesiog taip... Nuolatinis maisto ir būtiniausių priemonių trūkumas buvo mano kasdienybė - gyvenau visiškame skurde. Dažnai dėl tokios savo šeimos ir skurdžių gyvenimo sąlygų sulaukdavau iš aplinkinių ir bendraklasių patyčių bei smerkimo.
Sykį savęs paklausiau, ar tikrai tokia vaikystė ir visi šie sudėtingi įvykiai gali sugadinti mano ateitį?
Aš išmokau, KAIP PASIRINKTI KITAIP. Dabar MOKAU TO KITUS.
Džiaugiuosi, kai galiu dalintis savo patirtimi ir padėti kitiems paleisti viską, kas jiems trukdo visavertiškai, kokybiškai ir laimingai gyventi. Jaučiu ir tikiu, kad kiekvienas galime ne tik svajoti, bet ir esame verti turėti tai, kas geriausia. Vesdama emocijų paleidimo sesijas, padedu kiekvienam susikurti harmoningus santykius su savimi, atrasti vidinę ramybę ir patirti nuolatinį gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas gali pasirinkti KITAIP - taip, kaip jis nori.
Esu emocijų paleidimo trenerė ir Thetahealing praktikė.

SIMONA AMPIAINEN 

Pagrindinės temos mano konsultacijose ir mokymuose - savo vidinių resursų pažinimas, jų išlaisvinimas, savirealizacija, tai yra savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, ribojančių įsitikinimų keitimas. Baigusi vadybą, 15 metų sėkmingai dirbau versle, 13 iš jų - vadovaujamose pozicijose. Užtrukau, kol pripažinau sau, ko aš iš tikrųjų noriu, ir atskyriau, kas madinga, pripažinta, vertinga visuomenės akimis, o kas yra miela ir malonu man. Įprotis veikti iš trūkumo, siekio sulaukti pritarimo, pripažinimo ar įvertinimo veda nuo savęs, ne į save. Taip gyvenau didžiąją gyvenimo dalį. Šiandien drąsiai žengiu vidinių norų keliu ir gyvenu sekdama savo aistra - įkvėpti žmones veikti, siekti, įgyvendinti savuosius troškimus bei patirti daugiau džiaugsmo ir prasmės. Darydama pasirinkimus grįžtu į savo širdį, į tai, kas yra mano pašaukimas, o ne apgaulingas "teisingas pasirinkimas". Be sprendimo eiti savęs pažinimo ir priėmimo bei pagarbos sau keliu, tai niekada nebūtų buvę įmanoma. Didžiausi pokyčiai mano gyvenime pradėjo vykti, kai pradėjau užduoti sau klausimą: "Ko aš noriu?". Anksčiau meilę sau supratau kaip leidimą sau įsigyti materialių dalykų. Niekada nesusimąsčiau, kad kur kas svarbiau stebėti vidinį dialogą savyje. Ačiū savo mokytojai Janet Bray Attwood (jos knyga "The Passion Test" pateko į labiausiai perkamų "New York Times" knygų sąrašą), kuri aiškiai mokymų metu parodė mano pačios santykį su savimi. Supratau, kad pokyčiai ir transformacijos patys didžiausi būna tada, kai jie vyksta per meilę sau.
Šiandien esu emocijų paleidimo, vidinių pokyčių bei sertifikuota "The Passion Test" mokymų trenerė.

RYTIS LUKOŠEVIČIUS

(kviestinis svečias)

Paleidimų centro "Į save" įkūrėjas ir vadovas. Rytis sako: "Mano tikslas yra padėti žmonėms juoktis - nuoširdžiai, pilnai, kai juokas kyla iš vidinės laisvės ir džiaugsmo. Nuo 2013 m. praleidau tūkstančius valandų mokydamas ir konsultuodamas asmeniškai ir tame, ką darau, nėra jokios magijos - tai kiekvieno žmogaus vidinis apsisprendimas. Daugelis ateina tikėdami, kad jausti baisu, paleisti problemas sudėtinga, o išeina patyrę, kad jausti yra paprasta, paleisti jausmus smagu, o rezultatai neša džiaugsmą".

LAIKAS: lapkričio 4-9d.
VIETA: sodyba gamtos apsuptyje Vilniaus rajone

PO STOVYKLOS JŪS:

 • įgysite daugiau aiškumo;
 • jausite didesnį pasitikėjimą savimi, savo širdies balsu;
 • pripažinsite vidinį vaiką, su kuriuo santykį galėsite tęsti kasdien;
 • žinosite, ką daryti su jausmais, kurie ateina;
 • išmoksite jausti kūno pojūčius;
 • eisite į išlaisvinančią tiesą su savimi;
 • priimdama save ir kitus, keisite santykius išorėje;
 • paleidinėsite įsitikinimus, trukdančius mylėti save;
 • susikursite sau individualią ryto ritualų rutiną;
 • mokėsite medituoti;
 • įsileisite daugiau džiaugsmo ir lengvumo;
 • pažinsite daug nuostabių moterų;
 • turėsite palaikymą.

DOVANOS SAU KAINA:

Stovyklos kaina

Į stovyklos kainą ĮSKAIČIUOTA: paskaitos, praktikos, nakvynė, vegetariškas maitinimas tris kartus per dieną.

370€

Likus 7 dienoms ar mažiau atsisakius dalyvauti stovykloje pinigai nebus grąžinami 

DOVANA PO STOVYKLOS:

🎁meditacijų įrašai;
🎁kiekvienai dalyvei NEMOMAMA 1 val. emocijų paleidimo konsultacija, kurios metu skirsime laiką asmeniniams klausimams, palaikymui.

Visada, net ir po stovyklos, galėsite rašyti, jeigu kiltų klausimų, kaip taikyti vieną ar kitą praktiką.

Jeigu turite klausimų, susisiekim: tel. 8 682 37757 (Simona) arba tel. 8 602 24288 (Zita). 

Registracija

Norėdami registruotis į stovyklą užpildykite žemiau esančią formą