MYLIU IR PRIIMU SAVE (PROJEKTAS)

"Būk pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje". M. Gandis 

Vesdamos asmenines emocijų paleidimo konsultacijas pastebėjome, kaip gyvenime yra svarbu priimti save ir mylėti. Priimti save su savo praeitimi, dabartimi ir tokia, kokia būsi ateityje.

Kartu su kolege apjungėme savo moterišką energiją ir gimė projektas "Myliu ir priimu save" skirtas moterims. Šią gražią iniciatyvą pavertėme realiais darbais. 2019 m. lapkritį surengėme 6 dienų moterų stovyklą, sausio 16 dieną startavo 6 mėnesių programa moterims internetu, sausio paskutinį savaitgalį vedėme savaitgalio stovyklą moterims.

Noras dalintis nuolat augo ir auga dabar, taip gimė idėja padaryti turą po Lietuvą su programa "Myliu ir priimu save". Apsilankome visur, kur mus kviečia, padeda atrasti patalpas ir surinkti moteris. Pastarieji renginiai yra NEMOKAMI. Dalyves kviečiame prisidėti tik prie patalpų nuomos/išlaikymo, kur svečiuojamės ir kuro išlaidų.


Į susitikimus prisijungti kviečiame įvairaus amžiaus moteris. Nesvarbu, kokias pareigas užima, kiek rolių gyvenime atlieka. Kviečiame moteris, kurios jaučia, kurios išgyvena, kurios siekia pokyčių, kurios turi tikslų, kurios ieško prasmės, kurioms gera turėti su kuo pasikalbėti, gera mokytis, judėti į priekį, gera žinoti savo vertybes ir jomis gyventi, gera mylėti! Susitikimų metu dalinamės savo asmenine patirtimi, pavyzdžiais iš kasdieninių konsultacijų, praktikomis, kurias galima taikyti vėliau savarankiškai, ugdantis naujus įpročius savo laimei kurti. 

Jau aplankėme Mažeikius, Klaipėdą, Marijampolę, Prienus, Druskininkus, Kauną, Panevėžį. Sulaukusios kvietimo su savo programa "Myliu ir priimu save" apsilankėme Liuksemburge, pas ten gyvenančias Lietuvos moteris. Taip pat Santariškių klinikose.  

Pažinti ir priimti save bei gyventi vedinai savo širdies, vidinio balso bei intuicijos reikia drąsos. Drąsos susitikti su tiesa. Tačiau durys atsidaro tiems, kurie jas išdrįsta atverti.

Tad jei jauti, kad Tavo mieste šis seminaras būtų laukiamas, susisiek su mumis: esudrasa@gmail.com.

PASIŪLYMAS TAU (6 savaičių programa)

JUNKIS IR TU Į LAISVĘ, LENGVUMĄ, NUOŠIRDUMĄ IR EIKIME NAUJŲ PATIRČIŲ LINK!

PAKETAS Nr. 1

12 paskaitų įrašų + namų darbai.
Kas savaitę atsiųsime 2 paskaitos įrašus ir taip 6 savaites.
Galėsi savarankiškai taikyti išgirstą informaciją savo kasdienybėje lengvai ir paprastai.

Kaina 66€

vienos paskaitos ir namų darbų

kaina 5,5€

PAKETAS Nr. 2
12 paskaitų įrašų + namų darbai ir DAR
6 individualios konsultacijos.
Kas savaitę atsiųsime 2 paskaitos įrašus + asmeninė konsultacija. Ir taip 6 savaites.
Visus klausimus, kilusius paskaitų metu ar darant namų darbus praeisime asmeniškai, vesime už rankos ir lydėsime per kylančius jausmus ir prisiminimus.

2 paskaitų įrašų ir asmeninės konsultacijos kaina - 35€/ savaitė

VISO PAKETO KAINA 210€/ 6 savaitės

Paskaitos ir namų darbai dovanų!!

DOVANOS VERTĖ 66€

PAKETAS Nr. 3
12 paskaitų įrašų + namų darbai ir DAR 12 individualių konsultacijų.
Kas savaitę atsiųsime 2 paskaitos įrašus + 2 asmeninės konsultacijos. Ir taip 6 savaites.
Visus klausimus, kilusius paskaitų metu ar darant namų darbus praeisime asmeniškai, vesime už rankos ir lydėsime per kylančius jausmus ir prisiminimus.

2 paskaitų įrašų ir 2 asmeninių konsultacijų kaina - 60€/savaitė

VISO PAKETO KAINA 360€/ 6 savaitės

Paskaitos ir namų darbai dovanų!! DOVANOS VERTĖ 66€

Galėsite rinktis pas ką ir kiek norėsite konsultacijų eigoje, ar pas Zitą, ar pas Simoną. Galite pasirinkti vieną konsultantę arba dalį konsultacijų imti pas vieną, dalį pas kitą. Visiška laisvė rinktis pagal tai, kas Tau jausis geriausiai.

🎁Mes TAU esame paruošusios dovanų.

Dovanojame paskaitą net jeigu ir neišsirinksi jokio paketo. Tau tik reikia registruotis nemokamai paskaitai čia:

https://forms.gle/t3LDGGv61KHoQxfj6

Dalyvių atsiliepimai po 6 savaičių kurso

Labai nuostabios moterys, kurios tikrai padeda, kad ir kaip būtų sunku, išsipasakojus taip atstato, toks lengvumas palieka, kad atrodo tikrai juk nėra jokios problemos ir apima juokas  visada po pokalbio noris šypsotis. Ačiū už tai, kad esat ir dovanojat tokias emocijų dovanas. Laureta

Zita ir Simona savo paskaitomis, pasidalinimais, paaiškinimais, pabendravimais padėjo man susigaudyti savo mintyse. Įgijau ramybę viduje, savo apsisprendimuose esu tikresnė. Sukurtoje moterų grupėje jaučiuosi saugi. Rekomenduoju su jomis pasikalbėti, pasidarys šviesiau akyse ir galvoje. Gitana

Dalyvaudama Zitos ir Simonos mokymuose mokausi tiesiog būti. Išgirsti atviru protu daug kartų girdėtus dalykus nauju garsu, kitokiu matymo kampu. Semiuosi nuoširdumo, autentiško savęs išreiškimo, rūpestingo, savalaikio, saugaus, niekada neužlipančio ant nuoskaudų dalinimosi savo talentais bei žiniomis. Nuostabu patirti pokytį savo gyvenime, kurio link net nereikėjo būti pastūmėtai; pokytis tiesiog atsiskleidė per Simonos ir Zitos parodytas žinias, išmintį. Linkiu kuo geriausios kloties šioms ypatingai gražioms ir šviesioms Moterims. Nuoširdžiai dėkoju. Simona 

SIMONA AMPIAINEN
Pagrindinės temos mano konsultacijose ir mokymuose - savo vidinių resursų pažinimas, jų išlaisvinimas, savirealizacija, tai yra savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, ribojančių įsitikinimų keitimas. Baigusi vadybą, 15 metų sėkmingai dirbau versle, 13 iš jų - vadovaujamose pozicijose. Užtrukau, kol pripažinau sau, ko aš iš tikrųjų noriu, ir atskyriau, kas madinga, pripažinta, vertinga visuomenės akimis, o kas yra miela ir malonu man. Įprotis veikti iš trūkumo, siekio sulaukti pritarimo, pripažinimo ar įvertinimo veda nuo savęs, ne į save. Taip gyvenau didžiąją gyvenimo dalį. Šiandien drąsiai žengiu vidinių norų keliu ir gyvenu sekdama savo aistra - įkvėpti žmones veikti, siekti, įgyvendinti savuosius troškimus bei patirti daugiau džiaugsmo ir prasmės. Darydama pasirinkimus grįžtu į savo širdį, į tai, kas yra mano pašaukimas, o ne apgaulingas "teisingas pasirinkimas". Be sprendimo eiti savęs pažinimo ir priėmimo bei pagarbos sau keliu, tai niekada nebūtų buvę įmanoma. Didžiausi pokyčiai mano gyvenime pradėjo vykti, kai pradėjau užduoti sau klausimą: "Ko aš noriu?". Anksčiau meilę sau supratau kaip leidimą sau įsigyti materialių dalykų. Niekada nesusimąsčiau, kad kur kas svarbiau stebėti vidinį dialogą savyje. Ačiū savo mokytojai Janet Bray Attwood (jos knyga "The Passion Test" pateko į labiausiai perkamų "New York Times" knygų sąrašą), kuri aiškiai mokymų metu parodė mano pačios santykį su savimi. Supratau, kad pokyčiai ir transformacijos patys didžiausi būna tada, kai jie vyksta per meilę sau. Šiandien esu emocijų paleidimo, vidinių pokyčių bei sertifikuota "The Passion Test" mokymų trenerė.

ZITA JUODSNUKYTĖ-JOCEVIČĖ
Dažnai žmonės sako, kad vaikystėje patirti nesklandumai, psichologinės traumos ar kiti skaudūs išgyvenimai palieka žalą visam laikui ir nieko čia jau nebepadarysi... AR TIKRAI TAI TIESA?
Gimiau šeimoje, kurioje klestėjo psichologinis ir fizinis smurtas. Vaikystėje mama nuolatos man grasindavo, kad paliks auginti geriančiam tėvui, o kai man buvo keturiolika, ėmė ir išvarė iš namų. Tiesiog taip... Nuolatinis maisto ir būtiniausių priemonių trūkumas buvo mano kasdienybė - gyvenau visiškame skurde. Dažnai dėl tokios savo šeimos ir skurdžių gyvenimo sąlygų sulaukdavau iš aplinkinių ir bendraklasių patyčių bei smerkimo.
Sykį savęs paklausiau, ar tikrai tokia vaikystė ir visi šie sudėtingi įvykiai gali sugadinti mano ateitį?
Aš išmokau, KAIP PASIRINKTI KITAIP. Dabar MOKAU TO KITUS.
Džiaugiuosi, kai galiu dalintis savo patirtimi ir padėti kitiems paleisti viską, kas jiems trukdo visavertiškai, kokybiškai ir laimingai gyventi. Jaučiu ir tikiu, kad kiekvienas galime ne tik svajoti, bet ir esame verti turėti tai, kas geriausia. Vesdama emocijų paleidimo sesijas, padedu kiekvienam susikurti harmoningus santykius su savimi, atrasti vidinę ramybę ir patirti nuolatinį gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas gali pasirinkti KITAIP - taip, kaip jis nori.

Dalinamės 15min straipsniu apie šią mūsų iniciatyvą: 

Įveikusios savo kompleksus ir vaikystės traumas Zita ir Simona dabar įkvepia kitas moteris pamilti save

Akimirkos iš susitikimų su moterimis