INTERNETINIS KURSAS MOTERIMS

"MYLIU IR PRIIMU SAVE"

nuo 2020 gegužės 20 dienos

Gal jau nusibodo kentėti, o vidus šaukia "kad darau kažką ne taip"? 

Vis dar ieškai būdų, kaip susitvarkyti su pykčiu, nerimu kasdienybėje?

"Žinai viską", bet vis dar nieko nedarai?

Jeigu nesi bandžiusi emocijų paleidimo technikos ir tai trukdo apsispręsti, ar šis kursas Tau, mes Tau duosime aiškumą, dovanodamos Tau nemokamą 30 minučių emocijų paleidimo konsultaciją

Dėl konsultacijos parašyk mums el. paštu esudrasa@gmail.com ir mes su tavimi susisieksime. 

KURSAS skirtas TAU jeigu: 


 • jauti nerimą;
 • jauti pyktį ir nežinai, kaip su tuo tvarkytis;
 • jautiesi kalta, kad kažko nepadarai;
 • jauti gėdą ir kaltę dėl to, ką jau padarei;
 • nuolat savimi abejoji;
 • jauti kankinantį pavydą, skausmą;
 • nori išmokti paprastą, tačiau itin veiksmingą emocijų paleidimo techniką, atpalaiduoti bet kokius nemalonius jausmus.


"Viskas mūsų rankose, todėl negalima jų nuleisti". Coco Chanel  

6 savaičių kurso metu mes:

 • susipažinsime su emocijų paleidimo technika;
 • nuosekliai eisime per svarbiausias mūsų gyvenimo sritis, ieškosime ribojančių įsitikinimų, emocijų suspaudimų, juos atpalaiduosime ir transformuosime į ramybę ir lengvumą;
 • gerinsime santykį pirmiausia su savimi, tada su tėvais, antrąja puse, vaikais ir kitais;
 • susidrauginsime su nemaloniais pojūčiais kūne ir atgausime daugiau energijos;
 • eisime į savo tikruosius norus;
 • nusistatysim ir vadovausimės gyvenime savo vertybėmis
 • rūpinsimės savo fiziniu kūnu sportuodamos ir prižiūrėdamos savo mitybą (pasirinktinai, tačiau turėsime tam atskiras treneres - profesionales).

Kurso metu ATPALAIDUOSIME tai, kas Tave neramina, ko bijai, dėl ko pyksti, jauti kaltę ar gėdą bei kas trukdo Tau džiaugtis jau dabar. PALEISI tai, kas Tau nebereikalinga, skauda ir trukdo pasiekti tai ką nori. PRISILIESI prie to, kas iš tikrųjų Tu esi.   

Atsiliepimai apie mus iš mūsų ankstesnių kursų dalyvių

Teko kurį laiką pasukti galvą kaip čia trumpiau išdėstyti tai ką man davėte. O davėt labai daug ir tik visa kas gera. Paleidimai man suteikė galimybę suprasti kas iš tikrųjų yra emocija, pripažinti sau kad galiu jausti jausmus o ne grūsti juos gilyn ir nesvarbu ar džiaugsmas ar liūdesys ar pyktis ar neapykanta, nusivylimas. Suteikė drąsos pažvelgti į tai ko bijau, pažinti iš kur atsirado baimės. Ir padėjo suvokti, kad tik aš pati galiu nuspręsti ar įsikibus į kokį nors nemalonų jausmą gailėti savęs ar leisti tam krūviui(jausmui) išeiti. Paleidimai mane išmokė būti švelnia sau, leisti sau būti visokiai, eiti i pojūčius tuomet kada tik noriu, klaidžioti jausmų labirintais ir tuo mėgautis. Leisti būti sau silpnai ir ašarojančiai, o paleidus tai kas mane liūdina, nugrimzdi į ramybe po kurios jausčiausi tokia lengva ir laiminga. Pagerėjo santykiai su šeimos nariais, paleidžiant kontrolę ir priimant juos tokius kokie jie yra. Su didžiausiu nuoširdumu ir pagarba rekomenduoju leistis vedamoms Simonos ir Zitos i paleidimų paprastą stebuklą. 

Dėkoju likimui, už kursą į save. Kiekvienas užsiėmimas suplanuotas, sudėliotas, stiprus ir gilus savo esme.
Zita tarsi "mama" šilta, gera, gili patarėja, iš jos vidaus sklinda patirtis ir stiprybė, šiluma, ramybė.
Simona tarsi "tėtis", viskas aiškiai, moksliškai, tiksliai pagrįsta, žinios, struktūra, šiluma, aiškumas.
O pati jautiesi kaip vaikas, ramiai, saugiai kaip namuose.
Su jomis patiri laisvę, ramybę, džiaugsmą, gerumą, saugumą ir daug daugiau...
Labai dėkoju už ramybės ir žinojimo uostą, už saugumą, už namus - sugrįžimą į save.
Kartais patyrimai daugiau nei žodžiai, šiuo atveju taip pat, su jumis patiri daugiau...
Iš jūsų skverbiasi daugiau...
Ačiū už daug daugiau nei žodžiai...

"Su emocijų išlaisvinimu gyvenimas ir toliau tęsiasi, tačiau be kančios. Gyvenimas tęsiasi kaip šventė, čia ir dabar" Hale Dwoskin emocijų paleidimo (sedonos metodo) mokytojas   

Emocijų paleidimo metodas, kas tai yra? Kaip tai veikia?

Emocijų paleidimo metodą, kurį pristatysime kurso metu ir kuris kitaip dar vadinamas Sedonos metodu, buvo sukurtas 1973 metais. Jį sukūrė amerikietis fizikas bei verslininkas Lesteris Levensonas. Vėliau jį ištobulino jo mokinys Heilas Dvoskinas.

Sedonos metodas yra unikalus, paprastas, galingas, lengvai išmokstamas įrankis, kuris mums primena mūsų natūralų gebėjimą atpalaiduoti bet kokį skausmingą ar nemalonų jausmą čia ir dabar. Sedonos metodas susideda iš keletos klausimų, kurie kviečia pastebėti, ką tu jauti čia ir dabar, bei lėtai veda į patyrimą atpalaiduoti tai, ką laikome suspaudę.

Ši technika padėjo šimtams tūkstančiui žmonių atpalaiduoti nemalonius jausmus ar senas nuoskaudas, išsilaisvinti iš kančios bei susigražinti vidinę ramybę ir džiaugsmą. Sedonos metodo nauda yra įrodyta moksliškai. Apie emocijų paleidimą bei kineziologiniu tyrimu įrodytą jo naudą savo knygose daug kalba pasaulyje žinomas psichiatras, dvasinis mokytojas, sąmonės tyrinėtojas Deividas Hokinsas.  

Kodėl neturime, ko norime ar nesijaučiame, kaip norime? 

Kiekvienas iš mūsų savo prigimtimi jau esame laisvas, džiaugsmingas, laimingas ir turime didžiulę, neaprėpiamą meilę savyje. Tik per eilę metų prisikrovėm nemažą dalį "bagažo", kuris neleidžia mums būti laimingiems kiekvieną dieną be jokių sąlygų.

Nuo vaikystės neišvengiamai buvome programuojami įvairių įsitikinimų. Būdami vaikai neturėjome gebėjimo atskirti kuo tikėti ir kuo ne, todėl viską, ką matėme, girdėjome savo aplinkoje, priiėmėme kaip absoliučią tiesą. Augdami darėmės vis mažiau patiklūs. Vieną dieną supratome, kad gandras vaikų neneša. Tačiau mūsų niekas nemokino suabejoti tuo, ką apie save girdėjome iš tėvų, mokytojų, draugų ir pan. Ar aš tikrai nemoku piešti, jei mokytojai nepatiko mano piešinys? Ar aš tikrai esu vargšas, jeigu kažkuriuo gyvenimo periodu neturėjau madingų drabužių? Ar aš tikrai esu blogas, jeigu nepadarydavau taip, kaip norėjo mama ar tėtis?

Taigi nuo vaikystės susiformavę įsitikinimai apie save ir pasaulį, patirtos nuoskaudos, palieka gilų įspaudą, kuris formuoja mūsų elgesį, įtakoja reakcijas, mintis, jausmus.

Todėl vieniems žmonėms sunkiai sekasi pasitikėti savimi, kiti niekaip negali sukurti ilgalaikių santykių arba nesiseka pakankamai uždirbti, dar kitiems - nuolatinės problemos su sveikata. Kaltiname save arba aplinką, kodėl mums nesiseka. O viskas, ko reikia, tai 100 procentiniu dėmesiu grįžti į savo vidų. Ribojančius įsitikinimus, užspaustas emocijas, vaikystėje priimtus sprendimus, kurie suformavo mūsų elgesį, kuris neduoda mums naudos dabar - mes galime atpalaiduoti ir paleisti. Jeigu neturi arba nesijauti taip, kaip trokšti - kažkur yra ribojantis įsitikinimas ir netikėjimas, kad gali tai turėti.  

Jeigu integruosi emocijų paleidimų techniką į savo kasdieną, neginčyjamai pamatysi savo gyvenime pokyčius !!! 

Kaip vyks KURSAS:

PRADŽIA: gegužės 20 dieną (pirmadienį)

KURSO TRUKMĖ: 6 savaitės (gegužės 20- liepos 1 d.)

KURSAS VYKS: internetu (kurso metu bus prieinami įrašai, jei negalėsi sudalyvauti tiesiogiai)

Pirmadieniais / ketvirtadieniais - 10:00 paskaitos įrašas + namų darbai

Trečiadieniais / sekmadieniais - 19:00 - 20:30 gyvi susitikimai (internetu), klausimams - atsakymams, emocijų paleidimų sesijoms grupėje

Gyvų susitikimų (internetu) metu turėsi galimybę užduoti ir gauti atsakymus į Tau rūpimus klausimus Tau svarbia tema - tiek iš mūsų, tiek iš kurso dalyvių;

Dirbsime porose (nebus privaloma, tačiau labai efektyvu); 

Dirbsime uždaroje facebook grupėje, kursime saugią erdvę. Kas keičiasi mūsų gyvenime nuosekliai naudojant emocijų paleidimo techniką?

 • Keičiasi savęs vertinimas, daugiau savęs priėmimo ir pasitikėjimo savimi;
 • Gerėja santykiai su antrąja puse, vaikais, artimaisiais;
 • Gerėja finansinė situacija;
 • Sleidžiasi kūrybiškumas;
 • Daugėja gyvenimo priėmimo, taikos širdyje ir meilės;
 • Atsipalaiduoja ilgai spausti jausmai, kurie išsivystė į panikos atakas, depresiją, nuolatinį nerimą, pykčio priepuolius;
 • Daugiau drąsos veikti, gyventi gyvenimą, kurio nori;
 • Vis labiau ir labiau pažįsti savo Tikrąjį "Aš".


KURSO PASKAITOS/TEMOS

1 / 2 PASKAITA (1 savaitė)

Emocijų paleidimo technikos pristatymas. Sužinosi būdus kaip paleisti, atpalaiduoti jausmus.

Priežastys, kodėl dažniausiai užstringame. Jausmų skalė - sąmonės žemėlapis. 

Namų darbai, kurių galėsi ir nedaryti, bet tavo gyvenime vistiek vyks pokytis klausant paskaitų.

7 / 8 PASKAITA (4 savaitė)

Noras, pyktis, išdidumas. Kur šios emocijos trukdo man siekti tikslų ar jausti vidinę ramybę, atsipalaidavimą ir džiaugsmą, kurti santykius, kokių aš noriu. Kaip pasiekti drąsos lygį. Patirsi praktiškai kaip su lengvumu kurti norimą gyvenimą.

3 / 4 PASKAITA (2 savaitė)

Pagrindiniai trūkumai mūsų gyvenime: noras kontrolės, noras pritarimo, noras saugumo. Noras / vengimas. Atsakomybė. Išmoksi atpažinti ir atpalaiduoti pagrindinius trūkumus gyvenime. Priežasties - pasekmės dėsnis.


9 / 10 PASKAITA (5 savaitė)

Atleidimas. Dėkingumas. Gyvenimo priėmimas. Ho'oponopono praktika.

Pajausi praktiškai dėkingumo galią.

5 / 6 PASKAITA (3 savaitė)

Gėda, kaltė, apatija, liūdesys, baimė. Kur šios emocijos trukdo man siekti tikslų ar jausti vidinę ramybę, atsipalaidavimą ir džiaugsmą, kurti santykius, kokių aš noriu. Atpažinsi užspaustas praeities emocijas ir jas išlaisvinsi.

11 / 12 PASKAITA (6 savaitė)

Tavo gyvenimo vizija. Mano vertybės.

Išsigryninsi svarbiausia gyvenimo kryptis ir tai ko iš tiesų nori.

Pastaba. Temos, kurios bus aktualios dalyvėms, bet nebus paskaitų įrašuose, aptarsime jas atskirai gyvų (internetu) susitikimų trečiadieniais / sekmadieniais metu.

INTERNETINIO KURSO KAINA

Tavo pasirinkimui siūlome netgi 3 skirtingus kurso variantus ir kainas.Vidutinį ir maksimalųjį kurso variantą yra galimybė įsigyti per 2 mokėjimus.

 • MINIMALUS - 89 eurai

"Nirvana Fitness" 6 savaičių treniruočių abonementas (internetu 2k/savaitę) su gydomojo judesio specialiste Gerda Vencevičiūte (45 eur vertė)

+ galimybė konsultuotis su Gerda kurso metu asmeniniškai

Paskaitos su mitybos eksperte Gintare Jonaityte

12 paskaitų

12 gyvų susitikimų (internetu)

Meditacijų įrašai, rytinės mankštos įrašai

 • VIDUTINIS - 197 eurai

MINIMALUS VARIANTO PAKETAS

+ 6 kassavaitinės asmeninės (1 valandos) konsultacijos (240 eurų vertės)

 • MAKSIMALUS - 287 eurai

MINIMALUS VARIANTO PAKETAS 

+ 6 kassavaitinės asmeninės (1 valandos) konsultacijos (240 eurų vertės)

+ asmeninis "The Passion Test" (160 eurų vertės)*

*Pasaulyje "The Passion Test" yra nr. 1 įrankis savo prioritetams, aistroms, troškimams bei gyvenimo krypčiai išsigryninti.

Plačiau apie "The Passion Test": https://drasapazintisave.lt/the-passion-test-25/lt/

KURSĄ vesime mes, Simona ir Zita. 

Mums malonu dalintis savo patirtimi ir padėti žmonėms paleisti viską, kas jiems trukdo gyventi pilnavertį, kokybišką gyvenimą ir būti pagaliau laimingiems. Su mūsų priežiūra, mūsų ir grupės palaikymu, praktika ir žiniomis pasieksi kelis kartus daugiau, nei veikdamas ir dirbdamas vienas!

Apie mus daugiau kviečiame paskaityti štai čia:

Apie mus rašo: www.15min.lt

SIMONA AMPIAINEN

Kodėl meilė sau yra PRIVALOMA?
Moters norai pasauliui yra ĮSTATYMAS. Su mažute sąlyga - jei ta moteris myli save.
Tik save mylinti moteris gali pripildyti save naujam žingsniui gyvenime: pelningesnei karjerai, palankiai savidisciplinai, mylimiems santykiams, gražesniems sprendimams ir pan.
Be meilės mes sukamės užburtame problemų rate ir niekaip negalime iš jo išlįsti.
Kas iš to, jei jau daug žinom, bet taip nieko ir nepritaikėm. MEILĖ SAU- NĖRA TEORIJA. Tai praktinis patyrimas.
Man patinka gyvenimo įvairovė. Myliu save, kai esu švelni ir pasitarnaujanti mylimoji, ar griežta ir reikli verslininkė. Taip pat myliu save, kai esu siekianti dvasingumo ir išminties emocijų paleidimo trenerė ar pasaulinio "The Pasion Test", išgrynininačio savo vertybes, instruktorė.
Mano gyvenime dera dešimt metų darbų korporacijose, lankymasis Nepalo vienuolynuose, pramoginiai suaugusiųjų profesionalų šokiai, nuolatinis sąmoningumo įrankių ieškojimas ir pritaikymas, poros sanykiai, šuns auginimas ir dar daug, daug kas, ko moteris gali užsinorėti.
Tarp viso to yra VISKĄ JUNGIANTI bendra gija - tai MEILĖ SAU. Kai to išmokau, judėti per gyvenimo sunkumus pasidarė daug lengviau ir paprasčiau nei galvojam.
Meilė sau yra būtina. Ją galima išmokti, išsiugdyti, nusimetant visa tai, kas šiuo metu kelia nemeilę, savipriekaištavimą ir nusivylimus.
Kurso metu praktikuosime tai, kas padėjo man ir jau daugeliui kitų.
Mes nesame kaltos, kad kartais sudėtinga save mylėti. Tai nieko bendro su grožio puoselėjimu, savęs muštravimu ar egoizmu. Meilė sau - yra įrankis atveriantis kelius į tolimesnį judėjimą. Kur tik moteris užsinori - dvasingumą, karjerą, meilę, sveikatą, grožį, šeimą...

Simona Ampiainen, www.drasapazintisave.lt

tel. 8 682 37757

ZITA JUODSNUKYTĖ - JOCEVIČĖ

Kodėl meilė sau yra PRIVALOMA?
Moters norai pasauliui yra ĮSTATYMAS. Su mažute sąlyga - jei ta moteris myli save.
Tik save mylinti moteris gali pripildyti save naujam žingsniui gyvenime: pelningesnei karjerai, palankiai savidisciplinai, mylimiems santykiams, gražesniems sprendimams ir pan.
Be meilės mes sukamės užburtame problemų rate ir niekaip negalime iš jo išlįsti.
Kas iš to, jei jau daug žinom, bet taip nieko ir nepritaikėm. MEILĖ SAU- NĖRA TEORIJA. Tai praktinis patyrimas.
Man patinka gyvenimo įvairovė. Myliu save, kai esu švelni ir pasitarnaujanti mylimoji, ar griežta ir reikli verslininkė.
Mano gyvenime dera nesuderinami dalykai. Vaikystė pilna patyčių, skurdo ir tėvų meilės trūkumo. Išprievartavimas, skaudžios netektys. Taip pat sėkmingai baigtas aukštasis mokslas. Kelionė į dvasinį Tailandą, Indiją. Net du kartus atšvęstos vestuvės su mylimuoju pagal skirtingas tradicijas. Nuolatinė besąlyginė meilė vaikams, Teta healing'o ir emocijų paleidimo trenerės darbai ir dar daug, daug kas, ko moteris gali užsinorėti.
Tarp viso to yra VISKĄ JUNGIANTI bendra gija - tai MEILĖ SAU. Kai to išmokau, judėti per gyvenimo sunkumus pasidarė daug lengviau ir paprasčiau nei galvojam.
Meilė sau yra būtina. Ją galima išmokti, išsiugdyti, nusimetant visa tai, kas šiuo metu kelia nemeilę, savipriekaištavimą ir nusivylimus.
Kurso metu praktikuosime tai, kas padėjo man ir jau daugeliui kitų.
Mes nesame kaltos, kad kartais sudėtinga save mylėti. Tai nieko bendro su grožio puoselėjimu, savęs muštravimu ar egoizmu. Meilė sau - yra įrankis atveriantis kelius į tolimesnį judėjimą. Kur tik moteris užsinori - dvasingumą, karjerą, meilę, sveikatą, grožį, šeimą...

Zita Juodsnukytė-Jocevičė, www.islaisvinksave.lt

tel. 8 602 24288 

Registracija į emocijų paleidimo kursą