SAVAITGALIO STOVYKLA - MYLIU IR PRIIMU SAVE    sausio 31d. - vasario 2d.

Moterų apsupty mes galime vibruoti ir dalintis tokia pačia subtilia energija, tad ši stovykla skirta tik MOTERIMS.
Moterims, kurios supranta, jog tam, kad galėtų tinkamai pasirūpinti kitais, PIRMIAUSIA TURI PASIRŪPINTI SAVIMI. 

Stovykloje bus 10 nuostabių moterų.

Moteris, kurios pasirūpina savimi, vadiname drąsiomis, nes pradėti pokytį nuo savęs reikia drąsos. Susitikti su tuo, kas seniai apleista ir nemylėta, taip pat reikia drąsos. Tai darysime subtiliai, būdamos kartu, per subtilias praktikas, kur pati nuspręsi ir pasirinksi, kaip giliai esi pasiruošusi eiti. Kursime saugią, atsipalaiduoti kviečiančią aplinką, kuomet viskas, ko norėsis, tai likti visam laikui ir niekur neišvažiuoti. Tačiau sukūrus čia bendrystę su nuostabiomis moterimis, tolimesnėje kelionėje viena nebebūsi.  


STOVYKLOS TIKSLAS - sustoti, skirti laiko apmąstymams ir savo jausmams, susivokti ir  judėti pirmyn. Per meilę. Meilę sau. Per savęs priėmimą. Per pažinimą. Pagarbą sau. Per dėkingumą.

"Viskas mūsų rankose, todėl negalima jų nuleisti". 
Coco Chanel

Programa bus labai įvairi. Tavęs laukia vakarinės sąmoningo kvėpavimo sesijos (su pižama), rytai, prasidedantys lengva mankšta ir meditacija.
Paskaitos ir praktikos bus skirtos pamatyti, kur dar savęs nemyli, kokias turi meilės sau sąlygas. Juk lengva mylėti tai, ką savyje mėgstame, o kaip su ta dalimi, kurios nenorime matyti? Apsimesti, kad jos nėra? Patirsime, ką reiškia priimti tai, kas yra ir kaip jaučiasi veikti iš meilės.  

Visus savo patyrimus vertinsime per aukštesniojo AŠ pažinimą. Jeigu dar nesupratai, kaip įmanoma už viską, kas vyksta Tavo gyvenime būti dėkinga, tai pamatysi, kad viskas viso labo yra aukštesnio plano dalis ir todėl visi patyrimai yra dovana mums. Tu TAI pajausi!


Mintys mūsų gyvenime svorio turi tik tiek, kiek jas maitiname savo dėmesiu. Meditacijų metu nukreipsime dėmesį nuo išorės į vidų. Į tai, kas vyksta čia ir dabar - su kūnu ir pojūčiais. Pajusime, ką reiškia atsipalaiduoti ir gyventi iš laisvės bei lengvumo pojūčio. 

Taip nebūna! Konsultacijų bei praktikų metu pastebėjome, kad iš tiesų mes visi žinome, ko norime, tik atsisakome savo norų, nes bijome jų siekti ir susidurti su įsivaizduojamais baubais. Taigi nuimsime netikrus voratinklius - išmokysime jus praktikos, kuri, tikimės, taps jūsų kasdieniu ritualu - kaip valgymas ar prausimasis. Juk kai nebesipriešiname jausmams, o sutinkame juos jausti, atsipalaiduoja mūsų kūnas, protas ir mes susijungiame su savo vidine išmintimi.Pasiimsite iš stovyklos tiek, kiek "panešite" - rytinių ritualų rutiną, meditacijas (išmoksite medituoti arba tiesiog eisite ir nersite į gylį), gebėjimą įvairias skausmingas situacijas spręsti iš dėkingumo pozicijos, atpalaiduoti jausmus ir atsiduoti tam, kas vyksta - juk kančia kyla iš pasipriešinimo tam, kas jau ir taip vyksta, tad kam priešintis? Naujas požiūris, suvokimai, matymai bei patyrimai atvers jums kelius į džiaugsmingą ir laimingą gyvenimą.

Žinias šioje stovykloje versime žinojimu, patyrimu, suvokimu. Vertinga ir tikra tik tai, ką savo kailiu patiriame ir suprantame. 

Neabejojame, kad kiekviena moteris gaus šioje stovykloje tai, ko jai šiuo metu labiausiai reikia. Ypač, jei turėsite intenciją - atsiverti, pažinti, patirti. Visi įvykiai turi priežastį, viskas visada vyksta laiku ir vietoje. Todėl net neabejokite, kad net šiame tekste yra kokia nors žinutė, skirta būtent jums :). 

LAIKAS: sausio 31d. - vasario 2d. 

 VIETA: sodyba gamtos apsuptyje Vilniaus rajone

Stovyklą vesime ir praktikomis dalinsimės mes, SIMONA AMPIAINEN ir ZITA JUODSNUKYTĖ-JOCEVIČĖ.


ZITA JUODSNUKYTĖ-JOCEVIČĖ

Dažnai žmonės sako, kad vaikystėje patirti nesklandumai, psichologinės traumos ar kiti skaudūs išgyvenimai palieka žalą visam laikui ir nieko čia jau nebepadarysi... AR TIKRAI TAI TIESA?
Gimiau šeimoje, kurioje klestėjo psichologinis ir fizinis smurtas. Vaikystėje mama nuolatos man grasindavo, kad paliks auginti geriančiam tėvui, o kai man buvo keturiolika, ėmė ir išvarė iš namų. Tiesiog taip... Nuolatinis maisto ir būtiniausių priemonių trūkumas buvo mano kasdienybė - gyvenau visiškame skurde. Dažnai dėl tokios savo šeimos ir skurdžių gyvenimo sąlygų sulaukdavau iš aplinkinių ir bendraklasių patyčių bei smerkimo.
Sykį savęs paklausiau, ar tikrai tokia vaikystė ir visi šie sudėtingi įvykiai gali sugadinti mano ateitį?

Aš išmokau, KAIP PASIRINKTI KITAIP. Dabar MOKAU TO KITUS.
Džiaugiuosi, kai galiu dalintis savo patirtimi ir padėti kitiems paleisti viską, kas jiems trukdo visavertiškai, kokybiškai ir laimingai gyventi. Jaučiu ir tikiu, kad kiekvienas galime ne tik svajoti, bet ir esame verti turėti tai, kas geriausia. Vesdama emocijų paleidimo sesijas, padedu kiekvienam susikurti harmoningus santykius su savimi, atrasti vidinę ramybę ir patirti nuolatinį gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas gali pasirinkti KITAIP - taip, kaip jis nori. 
Esu emocijų paleidimo trenerė ir Thetahealing praktikė.

SIMONA AMPIAINEN 

Pagrindinės temos mano konsultacijose ir mokymuose - savo vidinių resursų pažinimas, jų išlaisvinimas, savirealizacija, tai yra savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, ribojančių įsitikinimų keitimas. Baigusi vadybą, 15 metų sėkmingai dirbau versle, 13 iš jų - vadovaujamose pozicijose. Užtrukau, kol pripažinau sau, ko aš iš tikrųjų noriu, ir atskyriau, kas madinga, pripažinta, vertinga visuomenės akimis, o kas yra miela ir malonu man. Įprotis veikti iš trūkumo, siekio sulaukti pritarimo, pripažinimo ar įvertinimo veda nuo savęs, ne į save. Taip gyvenau didžiąją gyvenimo dalį. Šiandien drąsiai žengiu vidinių norų keliu ir gyvenu sekdama savo aistra - įkvėpti žmones veikti, siekti, įgyvendinti savuosius troškimus bei patirti daugiau džiaugsmo ir prasmės. Darydama pasirinkimus grįžtu į savo širdį, į tai, kas yra mano pašaukimas, o ne apgaulingas "teisingas pasirinkimas". Be sprendimo eiti savęs pažinimo ir priėmimo bei pagarbos sau keliu, tai niekada nebūtų buvę įmanoma. Didžiausi pokyčiai mano gyvenime pradėjo vykti, kai pradėjau užduoti sau klausimą: "Ko aš noriu?". Anksčiau meilę sau supratau kaip leidimą sau įsigyti materialių dalykų. Niekada nesusimąsčiau, kad kur kas svarbiau stebėti vidinį dialogą savyje. Ačiū savo mokytojai Janet Bray Attwood (jos knyga "The Passion Test" pateko į labiausiai perkamų "New York Times" knygų sąrašą), kuri aiškiai mokymų metu parodė mano pačios santykį su savimi. Supratau, kad pokyčiai ir transformacijos patys didžiausi būna tada, kai jie vyksta per meilę sau.
Šiandien esu emocijų paleidimo, vidinių pokyčių bei sertifikuota "The Passion Test" mokymų trenerė.

PO STOVYKLOS JŪS:

 • įgysi daugiau aiškumo;
 • jausi daugiau ramybės;
 • atpalaiduosi tai, kas buvo seniai spausta, nes tai pasirodys tik tam, kad su tuo pagaliau atsisveikintum;
 • išmoksi jausti kūno pojūčius;
 • atsiras vietos savo norams;
 • pamatysi savo dieviškas savybes, kurias esi užneigus;
 • jausi didesnį pasitikėjimą savimi, savo širdies balsu;
 • pamilsi nemylima, kad veiktum iš meilės, o ne įtampos;
 • jausi daugiau meilės;
 • atrasi bendraminčių;
 • turėsi palaikymą.

DOVANOS SAU KAINA:

Stovyklos kaina

Į stovyklos kainą ĮSKAIČIUOTA: paskaitos, praktikos, nakvynė, vegetariškas maitinimas tris kartus per dieną.

190€

Likus 14 dienų ar mažiau atsisakius dalyvauti stovykloje pinigai nebus grąžinami 

DOVANA PO STOVYKLOS:

🎁meditacijų įrašai;
🎁kiekvienai dalyvei NEMOKAMA 1 val. emocijų paleidimo konsultacija, kurios metu skirsime laiką asmeniniams klausimams, palaikymui.

Visada, net ir po stovyklos, galėsite rašyti, jeigu kiltų klausimų, kaip taikyti vieną ar kitą praktiką.

Jeigu turite klausimų, susisiekim: tel. 8 682 37757 (Simona) arba tel. 8 602 24288 (Zita). 

Registracija

Norėdami registruotis į stovyklą užpildykite žemiau esančią formą