Teta gydymas

Asmeninės konsultacijos - teta gydymas / teta metodas

Teta gydymas (ThetaHealing®) yra meditacinis procesas, sukeliantis fizinį, psichologinį ir dvasinį gijimą, pasitelkiant teta smegenų bangas. Teta bangos visada yra kūrybiškos, įkvepiančios ir siejamos su dvasiniais pojūčiais. Praktikos metu jaučiamas gilus atsiplaidavimas, teta bangų dažnis 4- 7 Hz ir tai galima laikyti pasąmonės bangomis, kas leidžia patirti absoliučią ramybę ir susisiekti su besąlygine Kūrėjo meile. Teta gydymo sesijos metu dirbama su kliento baziniu, genetiniu, istoriniu ir sielos lygmenimis. Žmogus yra vientisa struktūra, kurią sudaro genai, patirtys, emocijos, jausmai, mintys, įsitikinimai, nuoskaudos, pamokos, priesaikos, priklausomybės

Teta gydymas neturi nieko bendra su religija ir yra vienodai taikomas visų amžių, lyčių bei tikėjimų žmonėms. Teta gydymas (ThetaHealing®) tai dvasinė praktika, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame lygmenyje. Teta gydymo metu jeigu žmogus nesipriešina išgijimui, neblokuoja jo savo įsitikinimais ar neigiamomis programomis, tada įmanomas momentinis išgijimas. Teta gydymas gali padėti visose gyvenimo srityse ir įvairiais būdais.

Teta gydymas (ThetaHealing®) gali padėti:

  • Surasti pasąmoninius įsitikinimus ir juos pakeisti, kurie leis susikurti savo norimą gyvenimą, kad grįžtų džiaugsmas, meilė, vidinė ramybė, sveikata.
  • Teta sesijos metu surasime sveikatos srityje ribojančius įsitikinimus, priesaikas ir juos pakeisime/ išgydysime į sveiko fizinio kūno būseną.
  • Jeigu jūsų gyvenime jaučiamas nerimas, baimė, apatija, įtampa, pyktis, priklausomybė, tai teta gydymo metu įdiegus naujus jausmus išgydysime fizinį ir emocinį kūną.
  • Teta sesijos metu galima pašalinti neigiamus/ destruktyvius įpročius, kurie skatina priklausomybes pvz. nežinote kaip mesti rūkyti.
  • Didžiausia klaida, kurią gali padaryti žmogus - tiesiog išvis nepabandyti įgyvendinti savo svajonės. Jeigu gyvenime jaučiate trūkumą, teta gydymo sesijos metu, pakeisime jūsų įsitikinimus ir susikursite gausą ir turtą gyvenime apie kurį svajojate.
  • Trūksta tikėjimo ir pasitikėjimo savimi? - Tai tik ribojantys įsitikimai ir kalnas pasiteisinimų, įdiegus naujus įpročius grįš kūrybiškumas, draugystė, empatija.
  • Susikursite harmoningus ir pilnaverčius santykius su pačiu savimi ir aplinkiniais. Galėsite išlaikyti turimus santykius ir prisitraukti daugiau draugų, bendraminčių į savo gyvenimą.
  • Būdami teta būsenoje galėsite susikurti savo dieviškąjį partnerį, jį prisitraukti į savo gyvenimą, su kuriuo sukursite darnią ir harmoningą šeimą. Jeigu turite santykius, sužinosite kaip juos puoselėti, auginti ir tobulėti juose kartu su savo partneriu.
  • Ar žinote, kad atleidimas yra svarbiausia sąlyga meilei? Teta gydymo sesijos metu atleidus sau ir kitiems, pajausite Kūrėjo besąlyginę meilę. Susisieksite su besąlygine Kūrėjo meile, šį jausmą jausite ne tik sau, tačiau ir pasauliui.
  • Teta meditacinėje būsenoje pašalinsime įsitikinimus kurie neleidžia surasti savo mėgstamos veiklos. Sesijos metu įdiegus naujus įsitikinimus sugrįš kūrybiškumas, ateis žinojimas kokioje srityje save realizuoti.